Haber

Anadolu Basın Birliği Başkanı Halil Zor, Atatürk’ü özlemle anıyor

Anadolu Basın Derneği Başkanı Halil Güç, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 85’inci yıl dönümünü bir kez daha özlemle ve saygıyla anıyoruz. Anadolu basını bilinçlidir. mirasını aydınlık bir geleceğe taşımayı görev edinmiştir.”

Anadolu Basın Birliği Başkanı Halil Güç, 10 Kasım dolayısıyla anma mesajı paylaşarak, “Her 10 Kasım’da olduğu gibi bu 10 Kasım’da da ortak düşünce ve duygularla Atatürk’e olan bağlılığımızı ve sevgimizi bir kez daha ifade ediyor, Atatürk’ümüzü anıyoruz. Özlemle anılan büyük lider.” dedi.

“Mirası sonsuza kadar yaşayacak”

Türk milletinin her ferdinin, Atatürk’ün getirdiği ilke ve inkılâpların gönüllü ve kararlı bir savunucusu olduğunu hatırlatan Zor, “Atatürk’ün unsurları ve inkılaplarıyla aydınlanan Türkiye, milletimizin ortak mirasıdır. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz. adını yaşatmak ve ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşımaktır.”Anadolu Basını, ‘Basın milletin ortak sesidir’ diyerek bizlere yüklediği görevin bilinciyle, titizlikle çalışmaya devam edecektir. Basın, bir milleti aydınlatmada, yönlendirmede başlı başına bir güçtür, bir okuldur, bir rehberdir” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu