Haber

Toplantı biter bitmez paylaştı! Kaftancıoğlu herkesin aklına aynı soruyu getirdi: Aday Kılıçdaroğlu?

Son olarak DEVA Parti Genel Merkezi’nde toplanan ‘altılı masa’ Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun operasyon nedeniyle ertelenen toplantısı bugün yapıldı. Yaklaşık 10 saat süren görüşme sıcak bir manşetle tartışıldı.

İLK AÇIKLAMA GELDİ

Toplantının ardından 6 liderin ortak imzasıyla yayınlanan açıklamada, 6’lı masanın yol haritasının 30 Ocak’ta açıklanacağı bilgisi verildi. 6 liderin en uzun toplantısı olarak kayıtlara geçen görüşmede, cumhurbaşkanı adayı henüz belirlenmedi.

CANAN KAFTANCIOĞLU’DAN KILIÇDAROĞLU PAYLAŞIMI

Tüm bu gelişmeler yaşanırken CHP’li Canan Kaftancıoğlu, sosyal medyada çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Kaftancıoğlu, Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafını paylaşarak, “Korkmadan, yılmadan, zorbalığa karşı bir milim bile geri adım atmadan” dedi.

Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Adayın birden fazla olması” ihtimaline sıcak bakmadığını belirterek, Kılıçdaroğlu için, “Anketler bunu gösteriyor. Diğer arkadaşlar ileri sürüyor. anketlerde Tayyip beyin önde gibi görünüyor.Kılıçdaroğlu da önde.Üstelik bir değerlendirme yapmayı doğru bulmadım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu